Kontaktujte nás:
+421 948 301 331

O nás

Od roku 2015 ponúkame profesionálne služby požičiavania vozidiel. Z nášho autoparku si môžete požičať vozidla všetkých tried, od malých mestských áut, manažerských limuzín, viacmiestnych vozidiel až po nákladné vozidla do 3,5 t. Pri požičaní vozidla je u nás samozrejmosťou nadštandardné poistenie, doplnková výbava a komfort pre vodiča. Špecializujeme sa aj na veľmi výhodné dlhodobé prenájmy vozidiel, vhodné najmä pre firmy.

Naša autopožičovňa CLSK Vám pri prenájme nad 10 dní auto pristaví kdekoľvek na Východnom Slovensku a tak si vozidlo môžete požičať nielen v našich pobočkách v Lipanoch, v Sabinove, v Prešove a v Bardejove, ale aj na Vami zadanej adrese, či na jednom z letísk, vrátane rakúskeho Swechatu. Z našej pobočky v Prešove vieme vozidlo pristaviť aj do turistických lokalít ako sú Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Slovenský raj a Liptov.

Vozový park

Vozidlá našej autopožičovne prechádzajú pravidelnými kontrolami a servisnými prehliadkami, aby sme zabezpečili vašu bezpečnosť a obmedzili poruchovosť na minimum.

Máte veľa povinností a nestihnete si osobne vyzdvihnúť v našej autopožičovni objednaný automobil? Naša autopožičovňa dovezie auto ku Vám GRATIS!

Poskytujeme záruku 100% stavu vozidla, slovenskú diaľničnú známku, poistenie vozidla na území Európskej únie, asistenčné služby, sezónne prezutie.

CLautopožičovňa.sk © 2024 Všeobecné obchodné podmienky Spracovanie osobných údajov
Created by TomixDesign